טיפולים תאילנדים

התאילנדים קוראים לעיסוי תאילנדי "עיסוי עתיק" . זו שיטה בת 1700 שנה ואחת מאומנויות העיסוי והריפוי העתיקות בעולם שהחלה במנזרים הבודהיסטים והתפתחה על-ידי הנזירים . מסאג' תאילנדי ביסודו מגיע מהכוון הרוחני , תורתו אומרת שכל הבעיות והכאבים בגוף מגיעים ממקור אחד – חוסר איזון בזרימת האנרגיה בגוף . שיטות העיסוי האסייתיות מטפלות בעזרת לחיצות על נקודות בנתיבי האנרגיה בגוף . הבסיס האנרגטי של הטיפול הוא פתיחת נתיבי האנרגיה .על מנת שאנרגיה מהיקום תוכל לזרום בחופשיות ואנרגיה חסומה היוצרת מחלה או כאב , תוכל לנוע החוצה .

למה המסאג' התאילנדי טוב ?

להרגעה וריענון הנפש , מקל על מתח נפשי , מעודד שינה מאוזנת, מפחית כאבים ועייפות נפשית , ממריץ את מחזור הדם , הלימפה ומערכת העצבים , מגדיל מודעות גופנית , משפר יכולת אתלטית , מאפשר ביטחון עצמי , מפתח את היכולת לבטוח ולקבל , מקל על תהליכים של אבל וכאב נפשי , מציע תמיכה בעת משבר או מעבר בחיים , יכול לעזור לפני מבחן ועוד…

הטיפול

שיטת טיפול תאילנדית מסורתית שנערכת כאשר המטופל שוכב על מזרן בלבוש קל ונוח . המטפל משתמש בגופו ולוחץ על נקודות מסוימות בחלקי הגוף השונים כדי לשחרר אנרגיות חסומות , להרפות שרירים מתוחים ולשפר את הגמישות בגופו של המטופל . המסאג' מיועד לטפל במערכת האנרגטית דרך תהליך העבודה המיוחד על המטופל ולכן יכולות להיות כל-כך הרבה תוצאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן